7 tipov, čo zaobstarať svokru a svokrovi k Vianociam alebo narodeninám

 1. Kvetinu, kaktus alebo krík
 2. Zvlášť, ak je svokor a svokra, možno podľahli čaru zahraničení. A tak im kúpte ďalšie rastliny, o ktoré sa budú môcť starať, do ich zbierky.

 3. Dovolenku. Kdekoľvek, ale hlavne ďaleko
 4. Či už chcete dopriať im alebo sebe trochu pokoja, dovolenka sa javí ako riešenie, ktoré potešia všetky strany. Dnes nájdete nespočetné množstvo miest, kde sa bude vašej svokru a svokrovi páčiť. A ak spolu vychádzate, môžete ísť s nimi.

 5. Niečo, čo ešte neskúsili
 6. Patrí svokra a svokor medzi aktívnych ľudí, ktorí sa nikdy nebudú cítiť na dôchodok? Potom určite radi zažijú niečo nové. Čo napríklad simuláciu letu v stíhačke? Jazdu so psím záprahom alebo kurz varenia od známych šéfkuchárov alebo kurz fotografovanie, aby si svoje výlety zachovali v ešte lepšej kvalite?

 7. Praktický kúsok oblečenia
 8. Máte svokra v oku? To je jedine dobre. Môžete mu totiž kúpiť naozaj praktický darček. Potrebuje nové tepláky na prácu na záhrade alebo zimnú bundu, s ktorou vydrží aj mráz na Sibíri? U nás mu vyberiete. ManSTYLE totiž ponúka štýlové oblečenie, ktoré môže nosiť každý.

 9. Niečo pre potechu oka
 10. Minimálne 9 z 10 žien patrí medzi parádnice, ktorým šperk urobí radosť. Dnes máte celý rad možností, aký šperk vybrať. Každé totiž slušné niečo iné.

 11. Kúsok vesmíru
 12. Poslali by ste svokru s svokrom niekedy najradšej na inú planétu? Môžete im to naznačiť potrebné novým pozemkom práve na Mesiaci alebo na inej planéte. Teraz už tam budú mať zázemie.

 13. Miesto vnúčat psa
 14. Na dieťa sa ešte necítite, ale svokra na vnúča áno? Skúste jej ako darček zaobstarať inú bytosť, o ktorú sa bude môcť starať. Kúpte jej napríklad psa. Ten sa navyše môže osvedčiť ako skvelý strážca a spoločník pre dlhé večery.

Podeľte sa s priateľmi o inšpiráciu

Kategorie článkuPodobné články

Ako odstrániť škvrny od makeupu?

Ako odstrániť škvrny od makeupu?

Stačí chvíľka nepozornosti pri stretnutí s priateľkou a máte na košeľu alebo bielom tričku škvrnu od rúžu, riasenky alebo iného makeupu.
17.2.2019
Ako odstrániť vosk z oblečenia?

Ako odstrániť vosk z oblečenia?

Zapálené sviečky navodí romantiku, stačí ale chvíľka nepozornosti a postarajú sa aj o nepeknú škvrnu na oblečenie.
13.2.2019
Maturitný ples alebo Keď sa spojí škola a zábava

Maturitný ples alebo Keď sa spojí škola a zábava

Dlho očakávaný míľnik stredoškolského života - maturitný ples, kde sa stretnú učitelia a študenti na neutrálnom území.
3.2.2019
Výhody a nevýhody rýchleho rande

Výhody a nevýhody rýchleho rande

Nemáte času nazvyš a hľadáte lásku? A speed dating ste už skúšali? Vieme, ako to chodí a aké sú výhody a nevýhody rýchleho randenia.
27.1.2019