Nepodceňujte výber vianočných darčekov a nečakajte až na 23. decembra. Mäkké darčeky miluje každá žena, stačí vedieť, aké vybrať. Tak prečo si nákup darčekov neodbýt s predstihom a z pohodlia domova? Či už hľadáte kúsok pre sestru, priateľku alebo mamičku, s tými správnymi kúskami nešliapnete vedľa. Aj keď nepoznáte presnú veľkosť.

Poznáte presné rozmery

Keď poznáte presnú veľkosť oblečenia, ktoré hľadáte, býva to jednoduchšie. Výber pomocou rozmerov uľahčí celej nakupovanie a ušetrí trapasy, keď tričko alebo nohavice treba nesadnú.

Najjednoduchším spôsobom, ako zistiť rozmery oblečenie, je vybrať často nosený kúsok a premerať ho. A to môžete urobiť aj tajne. Oblečenie rozložte na rovnú podložku, vezmite krajčírsky meter a zmerajte šírku. Sústreďte sa na šírku na hrudi a v páse. Tam skrátka oblečenie musí sedieť. Vďaka správnemu meraní môžete na Vianoce (ale aj inokedy) prekvapiť perfekné padnúcim kúskom. Pri vyberaní darčekov sa ale vyvarujte kúskom, ktoré by nemuseli sedieť ani pri dôkladnom premeraní existujúcich a to hlavne kvôli odlišným materiálom alebo trochu iným strihom. A tak perfektným príkladom, čo žene k Vianociam nekupovať, sú nohavice! Potom ale existuje veľa kúskov, s ktorými zabodujete!

Dámska bunda parka ALEXA námornícka modrá
 • XL
  (9 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (9 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XXL
  (9 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (9 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • Zľava 20 %
Dámske tričko jednofarebné čierne
 • L
  (68 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (68 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XL
  (189 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (189 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XXL
  (300 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (300 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • Zľava 20 %

Kúsky, ktoré sadnú skoro všetkým

Nemáte čas alebo príležitosť merať oblečenie? A vlastne ani neviete, ktorý kúsok zo šatníka dobre sedí? Riešením sú dámske svetre! Sveter totiž nepatrí ku kúskom, ktoré musia sadnúť na milimeter presne. Na výslnie sa navyše dostávajú oversized svetre, ktoré schovajú všetky nedostatky. Príjemný a naťahovacie materiál zabezpečí, že sveter sadne, aj keď sa sekne o veľkosť. A tak máte razom darček, ktorý dobre vyzerá, sadne, a navyše zahreje!


Nezabúdajte na módny štýl

Keď sa trafíte do správnej veľkosti, ste na správnej ceste. Nezabúdajte ale ani na módny štýl, ktorý obdarovaná uprednostňuje. Skúste sa trafiť do vkusu, aby kúsok zbytočne neležal v skrini, ale mohla ho nosiť a chváliť sa perfektným darčekom. Rockerkám a milovníčkam tmavých farieb tak radšej nekupujte perstrobarevná tričká s motívom kvetín. Naopak univerzálnym kúskom oblečenia je dámske jednofarebné tričko, pre ktoré nájde využitie každá. Hodí sa ako do práce, tak do kina alebo napríklad do fitka.

Podeľte sa s priateľmi o inšpiráciu

Kategorie článkuPodobné články

Ako odstrániť škvrny od makeupu?

Ako odstrániť škvrny od makeupu?

Stačí chvíľka nepozornosti pri stretnutí s priateľkou a máte na košeľu alebo bielom tričku škvrnu od rúžu, riasenky alebo iného makeupu.
17.2.2019
Ako odstrániť vosk z oblečenia?

Ako odstrániť vosk z oblečenia?

Zapálené sviečky navodí romantiku, stačí ale chvíľka nepozornosti a postarajú sa aj o nepeknú škvrnu na oblečenie.
13.2.2019
Ako odstrániť akrylovú farbu z oblečenia?

Ako odstrániť akrylovú farbu z oblečenia?

Ušpinené oblečenie od farby nemusí nutne znamenať, že ich musíte vyhodiť.
16.1.2019
Darčeky pre svokru a svokra

Darčeky pre svokru a svokra

Premýšľate, akým darčekom potešíte svokra alebo svokru? Darčeky na Vianoce alebo narodeninám môžu dať zabrať. Zvlášť, keď majú všetko.
5.12.2018