Hľadáte ten správny vianočný darček pre brata, otca, syna alebo partnera? Od určitého veku mäkké darčeky nahradia tie tvrdé a obdarovaní sú z "měkoušů" viac nadšenia. Ak sa teda nejedná o ponožky. Máme pre vás pár tipov (nie typov) na vianočné darčeky, ktorými urobíte radosť. Záleží len na vás, čo vyberiete.

Tričiek nie je nikdy dosť

Darček, ktorým nikdy neurazíte. Vždy sa bude hodiť a obdarovanému sa zavďačíte. A je jedno, či vyberáte tričko pre dvadsiatnikov alebo päťdesiatnika, tričká totiž nosí všetci. Vďaka širokej ponuke pánskych tričiek vyberiete to ideálne pre svojho brata, otca alebo priateľa.

Teplý sveter - na zimu ideál

Prechladnutie a pánska rýmička nie je sranda. Zabrániť im ale môžete aj teplým oblečením, v ktorom prečkáte zimu. Štýlové svetre od nás ale nielen, že zahrejú, navyše z chlapa urobia ešte väčšieho fešáka. A pretože sa na svetroch často vytvára žmolky, nový kúsok sa do šatníka vždy hodí.

Na domácej váľanie jedine pohodlné tepláky

Bojíte sa, že sa netrafíte do vkusu? Potom vyberte pánske tepláky. Tmavé jednofarebné tepláky sa páči snáď každému. A je potom na obdarovanému, či ich bude nosiť len doma alebo ich vezme aj do fitka. Pravdou ale zostáva, že oblečenie na domáce leňošenie sa hodí vždy.

Bunda alebo kabát na zimnú sezónu

Teplá zimná bunda sa rozhodne nestratí. Aj keď nás všade strašia globálnym otepľovaním, zas tak horúce to ešte nebude. V zime totiž môže poriadne přituhnout a teplá zimná pánska bunda alebo zimný kabát príde vhod. Či už na vychádzky po meste, cestu do práce alebo výlet na hory. V lyžiarske a snowboardové bunde žiadne podchladenie u ľadového baru nehrozí.

Privolajte leto!

Zima vás už nebaví a chcete leto? Hoci si na ne ešte musíte po Vianociach chvíľu počkať, šortky a tielka nakúpiť môžete. A či sa vám nechce čakať na leto v Česku, vyrazte niekam na juh, kde letné oblečenie znosíte aj v januári.


O štýlové kúsky sa postaráme my. Vy len nezabudnite vybrať správnu veľkosť. Ak plánujete 100% prekvapenie, zmerajte rozmery nejakého staršieho oblečenie a podľa tabuľky veľkostí u každého produktu vyberte tú správnu variantu. Vidíte, vianočné darčeky pre mužov nie sú zas taká veda.