Nemusíte mať postavu ako z módneho časopisu a stále môžete vypadat skvele. Stačí si ráno dobre vybrať, čo si oblečiete. Dodržujte 4 základných pravidiel obliekania a skryjete aj menšie pivné bruško, ktoré sa vám začína rysovať.

Jednoduchosť

To, že v jednoduchosti je krása, nie je žiadny výmysel, ale pravda založená na skúsenostiach. Jednoduché strihy a jednofarebné vzory s minimálnym motívom sú cestou k tomu správnemu outfitu. Nemusíte byť vždy za šedého myšiaka, ale voľte radšej tlmené odtiene doplnené jemným vzorom, ktorý pomôže opticky zmenšiť treba bruško.

Nekombinujte k sebe príliš mnoho typov oblečenia, stavte na jednoduché strihy, ktoré vám sadnú. Aj keď môžu byť slim fit košele zrovna v kurze, nenasledujte vždy slepo módne trendy, ktoré vám pristanú nebudú. Radšej si v skrini vyberte pánsku košeľu v regular prevedení, ktorá skryje prípadné nedostatky.

Tenšie materiály

Hrubé a hrubé materiály vám len pridajú kilá navyše. Preto sa porozhliadnite po oblečenie z tenkého materiálu, ktoré na seba môžete vrstviť, aby vám nebola zima. Môžete tak na seba nahodiť tričko s dlhým rukávom, zapínacie cardigan a hore pridať teplú bundu alebo kabát. V zime tak budete dostatočne chránení pred mrazom, na jar potom bundu necháte doma.

Oblečenie tak akurát

To je predsa tá najjasnejšia vec na svete. Predsa si nebudete kupovať oblečenie, ktoré je vám malé, alebo naopak veľké. Ale realita je potom trochu iná. Zabudnite na nakupovanie z detstva, kedy vám mamička vzala o veľkosť väčšiu bundu, pretože do nej dorastiete alebo pod ňu dáte ešte teplý sveter. Nekupujte si ani zbytočne menšie oblečenie s tým, že tých pár kíl zhodíte. Alebo pre lepší pocit, že oblečiete menšiu veľkosť. Radšej si vyberte padnúce oblečenie, v ktorom sa budete dobre a uvoľnene cítiť. Tak totiž vzrastie aj vaše sebavedomie.

Doplnky

Nie sú rozhodne záležitosťou len žien! Medzi najčastejšie pánske doplnky patria hodinky, manžetové gombíky, náramky, retiazky, ale aj také pásky. Správnym doplnkom doladíte celkový vzhľad a upútate pozornosť. Nikto si navyše nevšimne partií, ktoré chcete schovať. Oči všetkým zostanú na dômyselne zvolných pánskych doplnkoch.

Správna dĺžka rukávov a nohavíc

Častou chybou, okrem padnúceho oblečenia, je aj zlá dĺžka rukávov a nohavíc, ktorá úzko súvisí s tým, či vám kúsok sadne. A ako to spoznať? Nohavice nesmiete ťahať po zemi, rukávy vám zas nemôžu padať do kávy. Pozor ale aj na príliš krátke dĺžky. Predovšetkým u košieľ s dlhým rukávom.


Pánska elegantná košeľa s dlhým rukávom sivá
 • XL
  (3 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (3 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XXL
  (5 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (5 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • Zľava 38 %
Pánska ORIGINAL košeľa s dlhým rukávom tmavo modrá
 • L
  (1 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Skladom (1 ks) Zasielame do 24 hodín
 • XL
  (10 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (10 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XXL
  (1 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Skladom (1 ks) Zasielame do 24 hodín
 • Zľava 25 %
Pánska elegantná košeľa s dlhým rukávom modrá
 • XXL
  (1 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Skladom (1 ks)-6% Zasielame do 24 hodín
 • Zľava 25 %

Podeľte sa s priateľmi o inšpiráciu

Kategorie článkuPodobné články

Maturitný ples alebo Keď sa spojí škola a zábava

Maturitný ples alebo Keď sa spojí škola a zábava

Dlho očakávaný míľnik stredoškolského života - maturitný ples, kde sa stretnú učitelia a študenti na neutrálnom území.
3.2.2019
Ako vybrať lyžiarsku bundu

Ako vybrať lyžiarsku bundu

Vyrazte na lyže dobre oblečení, nech si užijete lyžovanie a nemusíte sedieť len v ľadovom bare.
30.1.2019
Plesová sezóna je tu. Viete, ako sa obliecť na ples?

Plesová sezóna je tu. Viete, ako sa obliecť na ples?

Prekvapte svojich známych skvelou voľbou šatníka a správaním pravého gentlemana. S našimi radami sa na plese nestratíte.
11.1.2019
Zažiariť na silvestrovskej party? Žiadny problém

Zažiariť na silvestrovskej party? Žiadny problém

Koniec roka na spadnutie a vy ešte neviete, čo si oblečiete na oslavu nového roka? Nebojte sa. My to vieme.
21.12.2018