Už vás nebaví striedať tri jednofarebná tričká a dvoje nohavice? Skúste niečo sviežeho a stavte na vzory, ktoré osviežia každý outfit a rozjasní každý deň. Staviť môžete na osvedčené vzory, ktoré určite nájdete vo svojej skrini už teraz, alebo na niečo trochu odvážnejšie. Čo hovoríte napríklad na ananás na tričku?

Prúžky a kocky - nestarnúca klasika

Prúžkované alebo kockované oblečenie má doma snáď každý. Keď sa povie pánske oblečenie a prúžkovaný vzor, ​​možno sa vám ako prvé vypabí klasická vodácka tričká alebo pánske košele s úzkym prúžkom. Pozor ale na odlišné smery prúžkov na jednotlivých druhoch oblečenia! Kým vertikálne prúžky predlžujú postavu a opticky dokážu zoštíhliť, horizontálne vám môžu pridať aj pár kíl navyše. Pred výberom pruhované oblečenie tak vždy zvážte svoje možnosti a svoju momentálnu kondíciu.

Kockované (kárované) vzory sú možno vo vašej skrini menej časté, je to ale ohromná škoda. Podľa veľkosti kociek môžete toto oblečenie nosiť na záhradu, ale aj do divadla. Skvelou voľbou do chladnejších dní, kedy musíte na záhrade vyrúbať strom, sú potom flanelové kockované pánske košele. Naopak košeľa s drobným kockovaným vzorom znosíte na najrôznejšie formálne akcie. Oblečte si ich pokojne na svadbu, do divadla alebo na pracovné rokovania. Jemné kocky dodajú oblečenie elegatný a pritom svieži vzhľad. Len pozor na kombinácie s kravatou alebo motýlikom!

Pánske tričko MAN pruhované bielo-žlto-modré
 • XXL
  (1 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (1 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • Zľava 20 %

Vybrali ste prúžky alebo kocky hore? A čo obliecť na nohy?

V tomto prípade zostaňte trochu pri zemi a stavte na jednofarebné nohavice alebo kraťasy. Keby ste pruhované tričko alebo košeľu skombinovali s rovnako alebo podobne pruhovanými nohavicami, ostatným by z vás zrak doslova prechádzal. Rovnako v prípade kociek, kedy by si vás ostatní mohli pomýliť s obcou šachovnicou.

Ananás na pizzu (ne) patrí

Debata o tom, či ananás patrí na pizzu, alebo nie asi nikdy neskončí. A ako je to s ananásom na oblečenie? A čo vôbec ďalšie vzory, ktoré môžu na prvý pohľad pôsobiť možná divokým, možno detinským, ale každopádne hravým dojmom? Ukážte svojmu okoliu, že sa nebojíte vybočiť z radu a vyberte dnes toľko populárne tričká s veselými motívmi. Vyberiete si ananás, kotvy alebo napríklad sušienkovou príšeru?

A s čím potom tieto hravé vzory môžete skombinovať? Pokiaľ má hornú časť oblečenia iba jemný vzor, nemusíte sa báť obliecť napríklad kockované kraťasy. V prípade výrazného geometrického vzoru na tričku alebo košeli ale voľte radšej jednofarebné nohavice, ktoré nechajú vzor na hornej polovici tela vyniknúť.

Nápis, ten ide ku všetkému

Radi dávate ostatným najavo, ako sa práve cítite alebo aký máte názor? A tričká s nápisom sú tým pravým, kto vám v tomto pomáha? Lenže čo k nim obliecť, aby všetko dobre vyzeralo? Potom pre vás máme dobrú správu! Iste, že s jednofarebnými nohavicami bude nápis na tričku výraznejšie, nemusíte sa ale báť ani obliecť treba kockované kraťasy.

Pánske štýlové tričko s potlačou biely
 • M
  (71 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (71 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • L
  (55 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (55 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XL
  (72 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (72 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XXL
  (82 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (82 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • Zľava 20 %
Pánske štýlové tričko s potlačou biely
 • M
  (7 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (7 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XL
  (6 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (6 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • XXL
  (26 ks)
  Doprava k Vám domov:
  Externý sklad (26 ks) Zasielame do 4-7 pracovných dní
 • Zľava 20 %


Podeľte sa s priateľmi o inšpiráciu

Kategorie článkuPodobné články

Maturitný ples alebo Keď sa spojí škola a zábava

Maturitný ples alebo Keď sa spojí škola a zábava

Dlho očakávaný míľnik stredoškolského života - maturitný ples, kde sa stretnú učitelia a študenti na neutrálnom území.
3.2.2019
Ako vybrať lyžiarsku bundu

Ako vybrať lyžiarsku bundu

Vyrazte na lyže dobre oblečení, nech si užijete lyžovanie a nemusíte sedieť len v ľadovom bare.
30.1.2019
Plesová sezóna je tu. Viete, ako sa obliecť na ples?

Plesová sezóna je tu. Viete, ako sa obliecť na ples?

Prekvapte svojich známych skvelou voľbou šatníka a správaním pravého gentlemana. S našimi radami sa na plese nestratíte.
11.1.2019
Zažiariť na silvestrovskej party? Žiadny problém

Zažiariť na silvestrovskej party? Žiadny problém

Koniec roka na spadnutie a vy ešte neviete, čo si oblečiete na oslavu nového roka? Nebojte sa. My to vieme.
21.12.2018