Každému môže vyhovovať niečo iné. Každý kúsok sa navyše hodí pre inú príležitosť. Ak neviete, či siahnuť po pánske taške cez rameno, alebo po batohu, treba vám zoznam výhod a nevýhod oboch praktických doplnkov pomôže pri rozhodovaní. Než totiž vyrazíte do mesta s taškou, alebo práve bahotem, mali by ste zvážiť pár vecí.

Veľkosť

Než začnete po byte hľadať svoju obľúbenú tašku cez rameno, s ktorou vyrážate na krátke obchôdzky, spočítajte si, koľko si toho tentoraz so sebou beriete. Nebude toho výnimočne viac? Nebude sa pre množstvo vecí hodiť viac batoh? Samozrejme záleží na samotnej veľkosti tašky cez rameno a batohu. Pokiaľ do tašky napcháte všetko, čo potrebujete len tak tak, začnite hľadať radšej nejakú väčšiu. Nikdy totiž neviete, čo vám po ceste cvrnkne do nosa. Nenacpaná taška až po okraj navyše vyzerá oveľa úhľadnejšie, než taká, u ktorej očakávate každou sekundou jej otvorení kvôli preplneniu.


Príležitosť

Druhou vecou, ​​ktorú by ste mali zvážiť ešte predtým, než vyrazíte von, je príležitosť a miesto, kam smerujete. Hoci dnes sú módne pomery veľmi uvoľnené a na ulici vídame muža v obleku s batohom, verte, že existuje aj elegantnejší variant. Zvážte celkový dizajn batohu alebo tašky cez rameno a podľa toho si vyberte ten pravý doplnok.

  • Vyrážate obehnúť zopár obchodov a nakúpiť zásoby na ďalší týždeň? Potom bez obáv stavte na batoh, aspoň sa vám do neho zmestí všetko, pre čo vás drahá polovička poslala.
  • Čaká vás dôležité rokovania a chcete urobiť ten najlepší dojem? Nepodceňte detaily a zo skrine vytiahnite koženú tašku cez rameno, do ktorej uložíte všetky potrebné dokumenty. Nezabúdajte ale s elegantnou taškou cez rameno spojiť aj elegantný outfit.

A samozrejme móda

Móda je totiž dôležitá, aj keď to na prvý pohľad nemusí byť zrejmé. Detaily tvoria dokonalosť a správny gentleman by mal na dokonalý vzhľad pamätať. Preto vždy najskôr zhodnoťte štýl svojho outfitu a podľa toho zohľadnite výberu tašky alebo batohu. Pretože tie nemajú len praktickú funkciu, sú zároveň aj módnymi doplnkami.

  • Batoh sa hodí k športovému outfitu. Oblečte si pánske džínsy, tričko a mikinu a vyrazte do ulíc. Aby ste doladili look k dokonalosti, nasaďte na hlavu šiltovku.
  • Taška cez rameno alebo aktovka si rozumie s viacerými elegantným spôsobom obliekania. Nemusí to byť priamo oblek. Stačí plátené pánske nohavice a padnúce košele.

Podeľte sa s priateľmi o inšpiráciu

Kategorie článkuPodobné články

Maturitný ples alebo Keď sa spojí škola a zábava

Maturitný ples alebo Keď sa spojí škola a zábava

Dlho očakávaný míľnik stredoškolského života - maturitný ples, kde sa stretnú učitelia a študenti na neutrálnom území.
3.2.2019
Ako vybrať lyžiarsku bundu

Ako vybrať lyžiarsku bundu

Vyrazte na lyže dobre oblečení, nech si užijete lyžovanie a nemusíte sedieť len v ľadovom bare.
30.1.2019
Výhody a nevýhody rýchleho rande

Výhody a nevýhody rýchleho rande

Nemáte času nazvyš a hľadáte lásku? A speed dating ste už skúšali? Vieme, ako to chodí a aké sú výhody a nevýhody rýchleho randenia.
27.1.2019
Tipy na najlepšie valentínske darčeky pre mužov

Tipy na najlepšie valentínske darčeky pre mužov

Lámete si hlavu, čím potešiť správneho chlapa? Nás napadá hneď niekoľko možností na skvelý valentínsky darček.
23.1.2019